Ataşehir İstanbul bayan Mira

Ataşehir İstanbul bayan Mira

İstanbul Anadolu yakası Ataşehir ilçesinden herkese en içten mutlu günler diler, Ataşehir'den ben yeni kısa bir süreliğine yapmış olacağınız bir çok plan programınıza refakat eden bayan Mira.

Yukarıda yer almış olan ve tamamen eksiz bir şekilde ve bana ait olmuş olan bilgilerimi göreceksiniz. Hatta, bu bilgilerimi temsil eden birbirinden özel ve farklı ortamlarda çekilmiş olan resimlerimi de paylaşıyorum. Resimlerimden ve paylaşmış olduğum bilgilerimi teyit edebilirsiniz.

Tabi, incelemiş olduğunuz resimlerimin dışında ve tarafınızdan gerçekleşmiş olacak bir çok plan program görüşme programına bir başka bayan arkadaşın ve sizler ile görüşmüş olduğunuzu düşünürseniz ve o zaman beraber gerçekleştirmiş olduğumuz görüşme programını, iptal etme hakkına sahipsiniz.

Fakat, beklediğim kriter beyefendi arkadaşlarımın aksine ve argo kabaca konuşan ve bakımına dikkat etmeyen ve en önemlisi kadın ruhundan anlamayan beyler ile görüşme gerçekleştirmiyorum. Böyle bir aksilikte ve benimde bu görüşmeyi iptal etmiş olduğumu belirtmek isterim. En güzel sohbetlerin hakim olmuş olduğu ve güzel mutlulukların olmuş olduğu bir görüşme programı detayları için ve randevu talebi için, bana dilediğiniz vakit ulaşabilirsiniz. Sevgilerim ile.

  • SHARE :

İlana Yapılan Yorumlar