İstanbul da Bir Zamanlar Dolandırıcılık Yapan Genç Kızın Etkiliyici Hikayesi

Mutlu günler dilerim herkese birazdan anlatacaklarıma çok şaşırıp etkileneceksiniz. Tamamı gerçek bir dolandırıcılık hikayesi olup içinde her konuyu barındıran çok önemli bilgiler olduğunu bilmenizi isterim zarar görmemeniz için faydalı olan ne olursa olsun sizleri bilgilendirmek bizim en büyün önceliğimiz olduğunu sizlere söylemek isterim. Bu tarz olayları başka bir yerde görmeyecekğinizi söylemek isterim olayı fazla uzatmadan sizlere tüm gerçek bilgileri sizler için yazıyorum umarım sikkatlice dinler öğrenirsiniz herkese çok teşekkürler.

Günümüzde gerçek anlamda iyi insanlar çok nadir kalıyor ama doğru olanı bulmak ise gerçekten çok zordur. Gerçek hayatta bir kadına gitmek istersin ama o kadın seni yarım bırakır ve senden faydalanmaya baslar bu durumun önüne geçmek isterseniz bu hayatta çok dikkatli olamnız gerekecektir. Bir örnek vermek gerekirse bir siteden bir bayan bulmak isterseniz dikkatlice araştırmanız gerekir sizden görüşme öncesi para isterse kesinlikle yatırmayın bu tarz kadınlar dolandırıcı bilmeniz gerekir.

Özellikle gece geç saatte arayıp sizden bu tarz taleplerde bulunup sizden faydalanmak isterse bir de kafanız güzel ise bu olaylara çok çabuk kanıyorsunuz. İstanbul escort Salıklı karar vermeyip tamamen aklınızın başka bir yere yöneldiği için hem kandırılıp enayi yerine koyuluyorsunuz birşey talep etmeden kafanız güzel bir durumda madur kalıp başka bayanlara yönelip onlardan fayda bulmaya çalışıp geceniz gerçek anlamda maf oluyor.

Bu durumları ortadan kaldırmanın tek yapılacak konusu sizin bu bayanları ararken seçici olup profil yazısını tamamen okuyup iyi anlamanız gerekir. Baştan konuşmanı gereken tek şey parayı kime veriyorum diye sormanız gerekir banka ya yatırın derse emin olun dolandırıcı kesinlikle aldanmayın sizi kandırıp paranızı sebepsizce alıp yiyorlar başka kadın olmazsa bile ulaşamayıp aman neyse yatırim diyip ne olacaksa olsun diyip bile bile kandırılmayın para gerçek anlamda çok zor kazanılıyor dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Bazı kadınlar sizleri etkileyip eğer varlıklı ve salak görünümlü iseniz sizleri etkilemey bilip sizi uzun yıllar soymayı düşünüyorlar bu konuyu bilin dikkatli olun. Bütün varlığınızı alır ve ne olduğunu anlamadan bitirir dım dızlak orta bir başınıza kalırsınız. Sizlere anlatacaklarım bukadar umarım bu hayatta dikkatli olur bu tarz olayların içine kendinizi sokmayın beni dinledikleri için herkese çok teşekkürler.

  • SHARE :