İstanbulda İkamet eden İntagram Fenomeni Bir Otelde Ünlü Oyuncuyla Görüntülendi.

İstanbul'da İkamet eden İntagram Fenomeni Bir Otelde Ünlü Oyuncuyla Görüntülendi.

Günümüzde popüler olmak herkes ister ama bu yazıldığı gibi kolay olmuyor. Bazı kişiler sosyal medyada bir birinden özel halleriyle hayatımızın bir parçası olmuş durumdalara bu olay günümüzde herkesi özenti haline getirip kendilerini bir sorunun içine doğru sokuyorlar. Bunu değiştirmek bu akımın öncüleri olan popüler kızların bu basit görünen sosyal medya katillerinin azalmasını sağlamak tamamen bu olayın düzelmesi gerekmektedir.

Konu başlığımız olan bu doğrultuda sizlere anlatacağım olaylar sizlerin bu alemde kolayca duyamayacağınız ve göremeyeceğiniz bir olaydır umarım dikkatle dinler sizlerde bu konu hakkında aydınlanırsınız lafımı fazla uzatmadan sizlere bu olayı detaylıca anlatmak istiyorum şimdiden çok teşekkürkler. Bildiğiniz üzere bu hayatta ünlü kişilerimiz çok ama aralarında çok çapkın olan ve seks düşgünü ünlülerimiz acayip şekilde çok bilmenizi isterim

Bunlardan biri ünlü fenomenimiz olan bir bayan ismini vermim ama kaliteli bilinen lüks bir otelde kameralara yakalandılar mikrofonları uzatıp bir kaç soru sordum ama karşılığını alamadım bu olayın sebebi tamamen sevgili değilmiş bam başka bir durum ortaya çıkıyor bu olayı bilen duyan erkek ünlüler bu kıza ilgi duymaya başladı ve gecelerini süslemek istediler.

Meğersem fenomen kız bildiğin escort bayan olarak bugünkü halinden bam başka bir duruma sokmuş mükemmel bir şekilde para kazanıp kendi hayatını en üst seviye ye çıkarıp yurt dışında yaşamaya başladı her kesden uzak yaşamıyla dillere destan paylaşımlarına yurt dışından paylaşmaya devam ediyor. Bu olayı kabullenemeyen diğer yeni kendini fenomen zanneden kızlar bu ünlü kişilerin başına üşüşüp kendilerini meze yapmaya çalışıyorlar

Ama okadarda kolay olmayacağını bilmeleri lazım onca yaşanmışlık ve takılmalar vardı bu olayda herşey bir anda olmaz bilmeleri gerekir bu kızı özleyen ünlü beyler yurt dışına seyehat yaparken bu fenomen kızı her daim ziyaret edip kendilerine bir güzellik yapıyorlar sizlere bu kız hakkında anlatacağım bukadar umarım beğenir ve okursunuz değerli görüşlerinizi yorum atarak gösterip yazabilirsiniz herkese çok teşekkürler.

  • SHARE :