Diana

Kadıköy

Yaş
20
Boy
170
Kilo
50
Saç Renk
Sarı
Göz Renk
Ela
Ten Renk
Buğday

Kadıköy Anadolu yakasından yabancı sarışın Diana

İstanbul'un ortak noktası olan Anadolu yakasında yer alan Kadıköy ilçesinden herkese en içten selamlarım olsun. Kadıköy'de olmuş olacak ve siz değerli beylerin tarafından gerçekleşmiş olan arkadaşlık adı altında olmuş olan iş gereği gibi bir çok seyahat yada iş yemeği programlarınıza "Kadıköy escort" olarak "refakat eden bir bayan arkadaşınız olarak" profil sayfama hoş geldiniz.

Adım Diana, İstanbul'un ortak noktası olan Kadıköy ilçesinde oturuyorum. Ve bu yüzden, Kadıköy'de olmuş olan siz değerli beylerin her zaman refakat etmekten mutluluk duyarım. En güzel samimi içten olmuş olan arkadaşlık adına programlarım bakımlı ve her bir konuda olgun düşünen beyler ile gerçekleşmiştir. Bu sebepten dolayı ve bakımına dikkat etmeyen yada içinde insan sevgisi olmayan beyler ile kesinlikle görüşme programı gerçekleştirmiyorum. Profil sayfamda görmüş olduğunuz tüm bilgilerim ve bilgilerimin tarifi olmuş olan ayrıca yakın zaman tarihine ait olan resimlerimi sadece burada ve sizler için paylaşıyorum. Bilgilerimin dışında ve kesinlikle bir başka bayan arkadaş ile görüşme programı gerçekleştirmeyecek siniz.

Tarafınızdan gerçekleşmiş olacak ve arkadaşlık seviyesi içerisinde olmuş olan görüşme programınız için veya diğer detaylı bilgiler için, beni arayabilirsiniz. Görüşmek üzere, mutlu günler dilerim.

Yorumlar