Mecidiyeköy semtinde yer alan bayan arkadaş Esra

Mecidiyeköy semtinde yer alan bayan arkadaş Esra

İstanbul Avrupa yakası Mecidiyeköy semtinden herkese en içten selamlar, ben escort Esra.

Şuanda bulunmuş olduğunuz profil sayfam, tamamen bilgilerim ve yakın zaman tarihine ait olan resimlerimden oluşmuştur. İncelemiş olduğunuz profil sayfamda, hakkımda bir çok şeyi rahatlıkla bulabilirsiniz. Umarım, bu güzel profil sayfam sayesinde güzel bir arkadaşlık atmosferi içinde keyif dolu zamanlar geçirebiliriz.

Yukarıda yer almış olan yaş, boy ve kilo gibi bir çok kişisel bilgilerim bana aittir. Hatta, bilgilerimin tarifi olmuş olan resimlerimi inceleyerek ve kimin ile irtibat kurmuş olabileceğinizi daha iyi anlayabilirsiniz. Yalnız, resimlerimde görmekte olmuş olduğunuz bayan arkadaşın dışında, kesinlikle bir başka bayan arkadaş ile irtibata geçmeyecek ve tanışmayacak siniz. Olası bir durumda, tarafınızdan gerçekleşmiş olan ve benimde dahil olmuş olduğum görüşme programını sonlandırma lüksüne sahipsiniz.

Fakat aramış olduğum beyefendi kriteri dışında, bakım konusunda yetersiz olmuş olan ayrıca kadın ruhundan anlamayan beyler ile, istemeyerek görüşme programım gerçekleşirse ve o zaman, benimde görüşme programını iptal etmiş olabileceğimi hatırlatırım. Görüşme programı randevu talebi ve bir diğer çok detaylar için, beni istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Görüşmek üzere, mutlu hafta sonları dilerim.

  • SHARE :

İlana Yapılan Yorumlar