Sevgi

Kadıköy

Yaş
30
Boy
163
Kilo
80
Saç Renk
Siyah
Göz Renk
Kahve
Ten Renk
Esmer

Kadıköy elit esmer bayan Sevgi

İstanbul Anadolu yakası Kadıköy'den herkese en içten selamlarımı ve sevgimi yolluyorum. İsmim Sevgi, en güzel arkadaşlıkların ve dostlukların adına ve tarafınızdan belirlenmiş olan görüşme programınızda yalnızlığınızı paylaşacak "Kadıköy escort refakat edecek bayan" arkadaşınız olarak, profil sayfamı bilgilerim ile dolduruyorum.

Bu bilgilerim eksiksiz bir şekilde beni temsil etmektedir. Ayrıca, bilgilerimin tarifini içeren ve yakın zaman tarihe ait olan, farklı farklı ortamlarda çekilmiş olan resimlerimi paylaşıyorum. Kesinlikle, bir başka yerde görmemiş olacağınız resimlerimi sadece burada göreceksiniz. İstanbul Anadolu yakası Kadıköy'de yada çevre yakın yerlerde ve tarafınızdan gerçekleşmiş olacak iş nedeniyle gibi bir çok plan programınıza refakat etmiş olduğumu bilmelisiniz. Şayet, incelemekte olmuş olduğunuz resimlerimin dışında ve benimde dahil olmuş olduğum görüşme programında bir başka refakat eden bayan arkadaş ile görüşmüş olduğunuzun her hangi bir tereddütte ve oracıkta görüşme programını iptal etme lüksüne sahipsiniz.

Ama aramış olduğum beyefendi kriterlerin, "her bir konuda olgun düşünmesi ve elit kavramını benimsemiş", dışında olursa ve kılık kıyafetine önem vermeyip ayrıca bakımsız olmuş olan beyler ile iletişim haline girer isem, o zaman benimde ve bu görüşme programını iptal etmiş olduğumu belirtmek isterim. Daha önce yaşamamış olacağınız mutluluklar içerisinde ve her türlü kültür düzeyinde sohbetlerin olmuş olduğu bir görüşme programı detayları için, bana telefon adresimden ve dilediğiniz zaman içerisinde, ulaşabilirsiniz. Görüşmek dileklerim ile, en güzel haftalar sizlerin olsun.

Yorumlar